SMF2220RJT
DigiKeys varenummer
A103542TR-ND - Tape & Reel (TR)
A103542CT-ND - Afskåret tape (CT)
A103542DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMF2220RJT
Beskrivelse
RES SMD 220 OHM 5% 2W 2616
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 Ohms ±5% 2W Chipmodstand 2616 (6740 metrisk), J-ledning Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMF2220RJT Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2616 (6740 metrisk), J-ledning
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,264" L x 0,157" B (6,70mm x 4,00mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,152" (3,85mm)