RT73F2B56K2BTD
DigiKeys varenummer
1712-RT73F2B56K2BTDTR-ND
Producenter
Producentens varenummer
RT73F2B56K2BTD
Beskrivelse
RT 2B 0.33W 56K2 0.1% 25PPM 5K R
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
56.2 kOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Bakke
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)