RT73F2B19R1BTD
DigiKeys varenummer
1712-RT73F2B19R1BTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT73F2B19R1BTD
Beskrivelse
RT 2B 0.33W 19R1 0.1% 25PPM 5K R
Detaljeret beskrivelse
19.1 Ohms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Temperaturkoefficient
25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)