RT73F2A88K7BTD
DigiKeys varenummer
1712-RT73F2A88K7BTDTR-ND
Producenter
Producentens varenummer
RT73F2A88K7BTD
Beskrivelse
RT 2A 0.25W 88K7 0.1% 25PPM 5K R
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
88.7 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Boks
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)