RT73F1J412KBTD
DigiKeys varenummer
1712-RT73F1J412KBTDTR-ND
Producenter
Producentens varenummer
RT73F1J412KBTD
Beskrivelse
RT 1J 0.2W 412K 0.1% 25PPM 5K RL
Detaljeret beskrivelse
412 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Temperaturkoefficient
25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Pose
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)