RT73F1E26K7BTH
DigiKeys varenummer
1712-RT73F1E26K7BTHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RT73F1E26K7BTH
Beskrivelse
RT 1E 0.125W 26K7 0.1% 25PPM 10K
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26.7 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)