RT73F1E11K5BTH
DigiKeys varenummer
1712-RT73F1E11K5BTHTR-ND
Producenter
Producentens varenummer
RT73F1E11K5BTH
Beskrivelse
RT 1E 0.125W 11K5 0.1% 25PPM 10K
Detaljeret beskrivelse
11.5 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Temperaturkoefficient
25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)