RR01J100KTB
DigiKeys varenummer
A131593CT-ND - Afskåret tape (CT)
A131593TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
RR01J100KTB
Beskrivelse
RES 100K OHM 5% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RR01J100KTB Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 235°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,102" diam. x 0,268" L (2,60mm x 6,80mm)