RP73PF2A45K3BTDF | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RP73PF2A45K3BTDF |
Beskrivelse | RES SMD 45.3K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 45.3 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RP73PF2A45K3BTDF Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Serie | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Forældet | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |