RP73PF1J10R7BTDF | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RP73PF1J10R7BTDF |
Beskrivelse | RES SMD 10.7 OHM 0.1% 1/6W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10.7 Ohms ±0,1% 0,167W, 1/6W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RP73PF1J10R7BTDF Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Serie | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |