RP73PF1E3K32BTD
DigiKeys varenummer
A127369TR-ND - Tape & Reel (TR)
A127369CT-ND - Afskåret tape (CT)
A127369DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP73PF1E3K32BTD
Beskrivelse
RES 3.32K OHM 0.1% 1/10W 0402
Detaljeret beskrivelse
3.32 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RP73PF1E3K32BTD Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)