RP73D2B63K4BTDF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
63.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
RP73D2B63K4BTDF
DigiKeys varenummer
RP73D2B63K4BTDF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RP73D2B63K4BTDF
Beskrivelse
RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RP73D2B63K4BTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)