RP73D2B22R1BTDF
DigiKeys varenummer
1712-RP73D2B22R1BTDFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RP73D2B22R1BTDFCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RP73D2B22R1BTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RP73D2B22R1BTDF
Beskrivelse
RES SMD 22.1 OHM 0.1% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22.1 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RP73D2B22R1BTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)