RP73D2A64K9BTG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
64.9 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
RP73D2A64K9BTG
DigiKeys varenummer
RP73D2A64K9BTG-ND
Producenter
Producentens varenummer
RP73D2A64K9BTG
Beskrivelse
RES SMD 64.9K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RP73D2A64K9BTG Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)