RP73D2A3K09BTDF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.09 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TE Connectivity RN73 and CPF Thin Film Precision Resistors | Digi-Key Daily
RP73D2A3K09BTDF
DigiKeys varenummer
RP73D2A3K09BTDF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RP73D2A3K09BTDF
Beskrivelse
RES SMD 3.09K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RP73D2A3K09BTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±15ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)