ROX3SJ1R5
DigiKeys varenummer
A131561CT-ND - Afskåret tape (CT)
A131561TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
ROX3SJ1R5
Beskrivelse
RES 1.5 OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 Ohms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Metaloxidfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ROX3SJ1R5 Modeller
Funktioner
Flammesikker, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±350ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,217" diam. x 0,630" L (5,50mm x 16,00mm)