RN73C2B909RLTG
DigiKeys varenummer
RN73C2B909RLTG-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN73C2B909RLTG
Beskrivelse
RES SMD 909 OHM 0.01% 1/8W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
909 Ohms ±0,01% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73C2B909RLTG Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)