RN73C2A68K1BTD kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
YAGEO
YAGEO
68.1 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73C2A68K1BTD
DigiKeys varenummer
RN73C2A68K1BTD-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN73C2A68K1BTD
Beskrivelse
RES SMD 68.1KOHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73C2A68K1BTD Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)