RN73C2A365RBTD kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
YAGEO
365 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73C2A365RBTD
DigiKeys varenummer
RN73C2A365RBTD-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN73C2A365RBTD
Beskrivelse
RES SMD 365 OHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73C2A365RBTD Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)