RN73C1J750RBTDF
DigiKeys varenummer
1712-RN73C1J750RBTDFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RN73C1J750RBTDFCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RN73C1J750RBTDFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73C1J750RBTDF
Beskrivelse
RES SMD 750 OHM 0.1% 1/16W 0603
Detaljeret beskrivelse
750 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73C1J750RBTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0603 (1608 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)