RN73C1J732RBTG | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RN73C1J732RBTG-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RN73C1J732RBTG |
Beskrivelse | RES SMD 732 OHM 0.1% 1/16W 0603 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 732 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RN73C1J732RBTG Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±10ppm/°C |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Serie | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Emballage Strip | Leverandørs enhedspakning |
Varestatus Aktiv | Størrelse/dimension 0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm) |
Modstand | Højde - Monteret (maks.) 0,022" (0,55mm) |