RN73C1J5K62BTDF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
5.62 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm