RN73C1J32K4BTG
DigiKeys varenummer
RN73C1J32K4BTG-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN73C1J32K4BTG
Beskrivelse
RES SMD 32.4KOHM 0.1% 1/16W 0603
Detaljeret beskrivelse
32.4 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73C1J32K4BTG Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)