RN73C1J30R1BTDF
DigiKeys varenummer
RN73C1J30R1BTDF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN73C1J30R1BTDF
Beskrivelse
RES SMD 30.1 OHM 0.1% 1/16W 0603
Detaljeret beskrivelse
30.1 Ohms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73C1J30R1BTDF Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)