RN73C1J1K69BTDF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
1.69 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73C1J1K69BTDF
DigiKeys varenummer
RN73C1J1K69BTDF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN73C1J1K69BTDF
Beskrivelse
RES SMD 1.69KOHM 0.1% 1/16W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73C1J1K69BTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,031" B (1,55mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)