RN73C1J1K1BTDF
DigiKeys varenummer
RN73C1J1K1BTDF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN73C1J1K1BTDF
Beskrivelse
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/16W 0603
Detaljeret beskrivelse
1.1 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73C1J1K1BTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)