RN73C1E3K83BTG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
3.83 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73C1E3K83BTG
DigiKeys varenummer
RN73C1E3K83BTG-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN73C1E3K83BTG
Beskrivelse
RES SMD 3.83KOHM 0.1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73C1E3K83BTG Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Emballage
Strip
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)