RN73C1E22K6BTD
DigiKeys varenummer
A124618TR-ND - Tape & Reel (TR)
A124618CT-ND - Afskåret tape (CT)
A124618DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RN73C1E22K6BTD
Beskrivelse
RES SMD 22.6KOHM 0.1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
22.6 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RN73C1E22K6BTD Modeller
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0402 (1005 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)