RN73A2B1K65BTD kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Susumu
På lager: 0
Datablad
1.65 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73A2B1K65BTD
DigiKeys varenummer
RN73A2B1K65BTD-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN73A2B1K65BTD
Beskrivelse
RES SMD 1.65K OHM 0.1% 1/8W 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73A2B1K65BTD Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)