RN73A2A24K3BTDF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
På lager: 0
Datablad
24.3 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN73A2A24K3BTDF
DigiKeys varenummer
RN73A2A24K3BTDF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN73A2A24K3BTDF
Beskrivelse
RES SMD 24.3KOHM 0.1% 1/10W 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN73A2A24K3BTDF Modeller
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)