RLW73PA3FR010TE
DigiKeys varenummer
1712-RLW73PA3FR010TETR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RLW73PA3FR010TECT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RLW73PA3FR010TEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLW73PA3FR010TE
Beskrivelse
RLW73P A3 1% R010 600PPM 4K RL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 mOhms ±1% 3W Chipmodstand Bred 2512 (6432 metrisk), 1225 Strømregistrering Tykfilm
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±600ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Bred 2512 (6432 metrisk), 1225
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,248" B (3,10mm x 6,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)