RLP73K3AR36JTE
DigiKeys varenummer
A109904TR-ND - Tape & Reel (TR)
A109904CT-ND - Afskåret tape (CT)
A109904DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLP73K3AR36JTE
Beskrivelse
RES 0.36 OHM 5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
360 mOhms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RLP73K3AR36JTE Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)