RLP73K3AR24JTE | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RLP73K3AR24JTE |
Beskrivelse | RES 0.24 OHM 5% 2W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 240 mOhms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RLP73K3AR24JTE Modeller |
Kategori | Funktioner Strømregistrering |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,033" (0,84mm) |