RLP73K3AR24JTE
DigiKeys varenummer
A109900TR-ND - Tape & Reel (TR)
A109900CT-ND - Afskåret tape (CT)
A109900DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLP73K3AR24JTE
Beskrivelse
RES 0.24 OHM 5% 2W 2512
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
240 mOhms ±5% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RLP73K3AR24JTE Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,124" B (6,35mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)