RLP73K2AR62JTD | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RLP73K2AR62JTD |
Beskrivelse | RES 0.62 OHM 5% 1/4W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 620 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Strømregistrering Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RLP73K2AR62JTD Modeller |
Kategori | Funktioner Strømregistrering |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |