RLP73K2AR62JTD
DigiKeys varenummer
A109812TR-ND - Tape & Reel (TR)
A109812CT-ND - Afskåret tape (CT)
A109812DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLP73K2AR62JTD
Beskrivelse
RES 0.62 OHM 5% 1/4W 0805
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
620 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RLP73K2AR62JTD Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)