RLC73PW2HR115FTE
DigiKeys varenummer
1712-RLC73PW2HR115FTETR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RLC73PW2HR115FTECT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RLC73PW2HR115FTEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLC73PW2HR115FTE
Beskrivelse
RLC73PW 2H R115 1% 4K RL
Detaljeret beskrivelse
115 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Temperaturkoefficient
±75ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)