RLC73PD3AR806FTDG
DigiKeys varenummer
1712-RLC73PD3AR806FTDGTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RLC73PD3AR806FTDGCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RLC73PD3AR806FTDGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLC73PD3AR806FTDG
Beskrivelse
RLC73PD 3A R806 1% 2K RL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
806 mOhms ±1% 2W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)