RLC73K3AR118FTDG
DigiKeys varenummer
1712-RLC73K3AR118FTDGTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RLC73K3AR118FTDGCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RLC73K3AR118FTDGDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLC73K3AR118FTDG
Beskrivelse
RLC73K 3A R118 1% 2K RL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
118 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,033" (0,84mm)