RLC73K2HR274FTE
DigiKeys varenummer
1712-RLC73K2HR274FTETR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RLC73K2HR274FTECT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RLC73K2HR274FTEDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLC73K2HR274FTE
Beskrivelse
RLC73K 2H R274 1% 4K RL
Detaljeret beskrivelse
274 mOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)