RLC73K2BR499FTD
DigiKeys varenummer
1712-RLC73K2BR499FTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RLC73K2BR499FTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RLC73K2BR499FTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLC73K2BR499FTD
Beskrivelse
RLC73K 2B R499 1% 5K RL
Detaljeret beskrivelse
499 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)