RLC73K2BR182FTD
DigiKeys varenummer
1712-RLC73K2BR182FTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-RLC73K2BR182FTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-RLC73K2BR182FTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RLC73K2BR182FTD
Beskrivelse
RLC73K 2B R182 1% 5K RL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
182 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)