RL73N1JR39JTD
DigiKeys varenummer
A138787TR-ND - Tape & Reel (TR)
A138787CT-ND - Afskåret tape (CT)
A138787DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RL73N1JR39JTD
Beskrivelse
RES 0.39 OHM 5% 1/10W 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
390 mOhms ±5% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RL73N1JR39JTD Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)