RL73N1ER82JTD
DigiKeys varenummer
A138782TR-ND - Tape & Reel (TR)
A138782CT-ND - Afskåret tape (CT)
A138782DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RL73N1ER82JTD
Beskrivelse
RES 0.82 OHM 5% 1/16W 0402
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 mOhms ±5% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RL73N1ER82JTD Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,017" (0,43mm)