RL73K2BR68JTD
DigiKeys varenummer
A103275TR-ND - Tape & Reel (TR)
A103275CT-ND - Afskåret tape (CT)
A103275DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RL73K2BR68JTD
Beskrivelse
RES 0.68 OHM 5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RL73K2BR68JTD Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,061" B (3,10mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)