RL73H2HR47FTE
DigiKeys varenummer
RL73H2HR47FTE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL73H2HR47FTE
Beskrivelse
RES 0.47 OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 mOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Strømregistrering Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RL73H2HR47FTE Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)