LR1F110R
DigiKeys varenummer
1712-LR1F110RCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-LR1F110RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
LR1F110R
Beskrivelse
RES 110 OHM 1% 0.6W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
110 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LR1F110R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,091" diam. x 0,244" L (2,30mm x 6,20mm)