HSA56R8J
DigiKeys varenummer
A131880-ND
Producenter
Producentens varenummer
HSA56R8J
Beskrivelse
RES CHAS MNT 6.8 OHM 5% 10W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 Ohms ±5% 10W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
EDA/CAD-modeller
HSA56R8J Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Bakke
Størrelse/dimension
0,669" L x 0,669" B (17,00mm x 17,00mm)
Modstand
6.8 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Effekt (Watt)
10W