HSA5022RJ
HSA5022RJ
HSA5022RJ
DigiKeys varenummer
A102161-ND
Producenter
Producentens varenummer
HSA5022RJ
Beskrivelse
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 50W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±5% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HSA5022RJ Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Bulk
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
2,008" L x 1,181" B (51,00mm x 30,00mm)
Modstand
22 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
50W