HSA1022RJ
HSA1022RJ
HSA1022RJ
DigiKeys varenummer
A102118-ND
Producenter
Producentens varenummer
HSA1022RJ
Beskrivelse
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 16W
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±5% 16W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
EDA/CAD-modeller
HSA1022RJ Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Størrelse/dimension
0,827" L x 0,827" B (21,00mm x 21,00mm)
Modstand
22 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Effekt (Watt)
16W